Kurumsal Ürünler

Kurumsal müşterilerimize nasıl hizmet veriyoruz?

1. Görevimiz gereği çeşitli sigorta şirketlerinden teklifler alırız.

2. Tüm müşterilerimizin sigorta ihtiyaçlarını dinliyoruz. Bu ihtiyaçlarını sigorta şirketlerine veya reasürörlere anlatmadan önce tam olarak anlamaya çalışıyoruz. Anladıklarımızın, müşterilerilerimizin anlattıklarını düşündükleri ihtiyaçlarını tam olarak karşılayıp, karşılamadığını titizlikle irdeliyoruz, ardından, bu ihtiyaçlar şirketimizin standartlarında bulunan wordinglerden farklılıklar taşıyorsa bunların sigorta şirketlerindeki underwriterler tarafından tam olarak anlaşılmasını sağlayarak kurumsal müşteri tekliflerimizi oluşturuyor ve farklı sigorta şirketlerinin tekliflerini müşterilerimizin eşit koşullarda karşılaştırabilecekleri bir formatta kendilerine sunarak fiyat ve içerik olarak en uygun olanını seçmesini sağlıyoruz.

3. Risk yönetimi: Müşterilerimizin uzmanlık alanımızdaki risklerinin analizi yaparak sigorta poliçesi ile devredeceği risklerinin belirlenmesinde önerilerde bulunur ve yardımcı oluruz.

4. Danışmanlık: Uluslararası programı olan bazı değerli müşterilerimizin yerel olarak satın alabilecekleri poliçelerde daha önce belirtilen hizmetlerimiz çerçevesinde destek olmaktayız.

Kredi ilişkisi nedeni ile belirli dönemlerde banka bağımlılığı nedeni ile şirketimizden poliçe alamayan müşterilerimizin satın almak durumunda kaldıkları poliçeleri inceleyerek eksikliklerinin tamamlanması, gerekli mütabakatlı ekspertizlerinin yapılması, hasarda yanlarında yer alınması hizmetlerini danışman broker olarak yapmaktayız.